WESELE

Wesele

To najważniejszy dzień Waszego Wspólnego Życia!

Zadbamy o to byście rozpoczęli je wyjątkowo słodko! 

W naszej Pracowni stworzymy dla Was tort, o którym marzycie – słodki stół, który nie tylko osłodzi Waszą uroczystość, ale stanie się atrakcją i dodatkową ozdobą, oraz przygotujemy podziękowania dla Waszych gości.

Tort weselny – Stwórz z nami swój wymarzony!

Tort w kremie maślanym z dodatkiem białej czekolady, naked cake, a może nowoczesny tort z monoporcji?  Wybierz swój styl, smak i wygląd – i pozwól nam działać. Zachwyć swoich gości smakiem i wykonaniem, a na pewno na długo zapadnie im w pamięci.

 
 

Słodki stół - z nami to coś więcej niż tylko stolik ze słodkościami.

Słodkie stoły są tym, co lubimy najbardziej! Wybierz jeden z kilku pakietów z różnorodną ofertą słodkości – od klasycznych ciast jak: serniki, makowce, brownie przez muffinki, tartaletki, cakepopsy, ciasteczkowe lody, makaroniki czy monoporcje.

Nasze słodkie stoły to nie tylko najlepsze słodkości, ale i najpiękniejsze dekoracje, kwiaty tworzące niezwykły klimat, cieszące i przyciągające oko oraz współgrające z motywem przewodnim Waszego wesela.

Gwarantujemy, że już od wejścia na salę Wasi goście będą się niecierpliwić, by w końcu móc go spróbować!

Podziękowania dla gości - podzielcie się słodkim kawałkiem Waszego Szczęścia!

Dzielenie się jest fajne! Rozdajcie Waszym gościom odrobinę słodkości w podziękowaniu za przybycie. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, od klasycznych wypieków po makaroniki, monoporcje czy nasz autorski syrop korzenny. 

Nasz cennik na wesele

Nasz cennik usług jest uzależniony od rodzaju produktu i zakresu usługi. Staramy się, aby nasze ceny były konkurencyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem tortu weselnego czy słodkiego stołu, w wiadomości koniecznie podaj informacje o: liczbie gości oraz dacie i miejscu przyjęcia. Skorzystaj z formularza obok bądź napisz e-mail. Staramy odpowiadać się jak najszybciej!

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny.